Gitar Kursu İzmir İle Bas Gitar Çalmak İçin 5 Neden

Bas gitar kursu İzmir ile müzik gruplarının aranan elemanı olmaya ne dersiniz ? Kişiye özel gerçekleşen dersler ve yine kişiye özel hazırlanan müfredat ile sıkılmadan,sevdiğiniz parçalarını çalarak kendinizi geliştirin. İzmir gitar kursu ücretsiz deneme dersleri için randevu almayı unutmayın !

İletişim numaramız ; 507 959 63 33

Mail adresimiz ; msn@erturgutsanatmerkezi.com

Gitar eğitimi hakkında bilgi için Buraya Tıklayın..

İzmir Gitar Kursu İle Bas Gitar Çalmak İçin 5 Neden

1-Ekipman önemli değildir

Gitaristler gibi yanınızda pedal tuner gibi ekipmanlar taşımanıza gerek yoktur.Bir gitar ve bir amfi işinizi çok rahat görecektir.

2.Gece herkes yattığında bile odanızda sessizce çalabilirsiniz

Öyle adının bas gitar olduğuna bakmayın amfiye bağlanmadan çıkardığı sesi sizden başkası duyamaz ve böylelikle yan odadan ”kapat şunun sesini” haykırışları duymazsınız.

3.Bas gitar bir altyapı enstrümanıdır

Müziğin altyapısını oluşturayım temelinde ben varım diyebileyim diyorsanız bu enstrüman tam size göre!

4.Alçak gönüllü bir çalgıdır

Kimse sizden sahnede öne fırlayıp havalı sololar atmanızı istemez.Sahneye çıkar, köşenize çekilir ve hem müziğinizi yapar hemde seyircileri izleyebilirsiniz

5.Pena derdine son!

Bas gitar öğrenirken pena tutmakla vakit kaybetmek yerine parmaklarınızla daha sekronize bir şekilde çok rahat bas gitar çalabilirsiz.

Bunların hepsi bir yana her ne kadar bas gitaristler gruplarda kenara köşeye atılmış sahnenin neredeyse dışında duran kişiler olsa da müziğin temelini altyapısını oluşturdukları için onlarsız bir müzik düşünülemez çünkü çoğu parçada hiç duymadığınız bir enstrüman olmasına karşın bas gitar olmadığında o parçada bir hiç olacaktır 🙂

Gitar gibi ama değil 🙂