Hangi Müzik Aleti Bana Uygun ?

Hemen hemen hepimizin bir enstrümana başlarken kafamızda defalarca kez dönüp duran sorudur bu. Hangi enstrüman bana uygun ? Bu yazımızda sizlere bir enstrümana başlarken en çok sorun çıkaracağını düşündüğünüz kısa parmak enstrüman çalmaya sorun teşkil eder mi ? sorusunun cevabını vereceğiz.

İzmir’in en hesaplı ve en profesyonel sanat merkezlerinde enstrüman dersi almanın ayrıcalığını yaşayın. İzmir’in dört bir yanında bulunan kardeş sanat merkezlerimizde sıcak bir aile,yakın dostluklar ve sınırsız eğlence sizleri bekliyor. İzmir gitar kursu olarak sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Gitar dersi İzmir ücretsiz deneme derslerine katılmak için randevu almanız yeterli ;

Telefon ; 0507 95 96 333

mail ; msn@erturgutsanatmerkezi.com

Gitar eğitimi hakkından ayrıntılı bilgi için Buraya Tıklayın..

Gitar Kursu İzmir ile Gitarda Parmaklarım Yetişmiyor Derdine Son !

Gitar çalmak istiyorum ancak parmak boyum kısa mı diye düşünüyorsunuz ! Üzülmenize gerek yok. Gitar çalan birinin parmak boyunun uzun olması bir avantaj sağlar ancak parmak boyu kısa olan birisi gitar çalamaz şeklindeki düşünce kesinlikle yanlıştır. Enstrümanı çalabilmenin yolu disiplinli bir çalışma ve zaman ayırmaktan geçer. Parmaklarım çok kısa düşüncesinden kurtulmak için bolca parmak açma ve özellikle gitarda serçe parmak egzersizi yapabilirsiniz.